Vyhlášení výsledků druhého ročníku soutěže "RKMB SPORTEX Prázdniny s prutem u vody

Dne 10. září 2024 se na krásně upraveném koupališti v Lukově uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků druhého ročníku rybářské soutěže dětí s názvem "RKMB SPORTEX Prázdniny s prutem u vody". Tato oblíbená akce, organizovaná Rybářským klubem Moravské Budějovice (RKMB.cz), se konala za podpory starosty obce Lukov, Jana Vidourka, který do příjemné atmosféry přispěl pohoštěním pro všechny účastníky.

Soutěž probíhala po celé léto na revírech MRS a dala mladým rybářům a rybářkám příležitost ukázat své dovednosti v lovu ryb. Hodnoceny byly největší úlovky vybraných druhů ryb a vítězem se stal účastník, jenž nasbíral nejvíce bodů za své úlovky. Cílem této soutěže bylo povzbudit děti, aby trávily více času v přírodě a odložily na chvíli své mobilní telefony a tablety. Podle ohlasů se to podařilo na výbornou.

Velké poděkování patří našim sponzorům, zejména slovenskému velkoobchodu Sports.sk, který poskytl hodnotné ceny od renomovaných firem jako SPORTEX a CLIMAX. Dále bychom chtěli poděkovat rybářským potřebám Rybářovo nebe Moravské Budějovice, RCO Olomouc, firmám Raptor Baits a LASTIA SHOP, za jejich cenné příspěvky. Krásné poháry věnoval SPORT HOBBY, medaile byly darovány od DECOR Wood Lucky Peterové.

Starosta Lukova nejenže zajistil místo pro vyhlášení na místním koupališti, ale také se postaral o občerstvení, které zahrnovalo grilované klobásy a osvěžující limonády , které byly skvělou tečkou za odpolednem plným radosti a sportovního ducha.

Celá akce byla velmi úspěšná a děti i jejich rodiče si pochvalovali nejen soutěž, ale i přátelskou atmosféru a péči, kterou organizátoři věnovali každému účastníku. Druhý ročník této rybářské soutěže byl nejen příležitostí soutěžit o nejlepší úlovky, ale také fantastickou příležitostí, jak přiblížit děti k přírodě a posílit jejich zájem o rybaření.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem účastníkům a sponzorům za jejich podporu. Již nyní se můžete těšit na třetí ročník soutěže RKMB Prázdniny s prutem u vody v roce 2025. Neváhejte tuto soutěž podpořit a staňte se jedním z našich sponzorů pro ročník 2025.